Moduland Building OÜ izgatavo koka savienojuma plātņu rāmjus atbilstoši CE standartam

Rāmji ir pielāgoti katram klientam, maksimāli līdz 30 m garumam. Rāmji ir veidoti, izmantojot īpašo RoofCon/TrussCon programmatūru rāmju un Posi-Joist kopņu projektēšanai. Mums ir savi dizaineri, kas vienmēr pieejami rūpnīcas birojā, un ir gatavi pārraudzīt ražošanu un palīdzēt klientiem. Dizaineri ir gatavi uzņemties izaicinājumus, risinot sarežģītākās jumta konstrukcijas. Ražotnē izgatavotie savienojuma plātņu rāmji ļauj uzstādīt jumtu ātri un lēti.

Kopņu ražošanai mēs izmantojam tikai žāvētu, kvadrātveida ēvelētu un šķirotu pēc izturības pakāpes skujkoka materiālu, kas atbilst C24 klasei. Savienošanai mēs izmantojam (MiTek) savienojuma plātnes. Kopnes tiek izgatavotas, izmantojot īpašu presēšanas plākšņu presi sausā telpā. Kopnes tiek izgatavotas īpaši iespiestām savienojuma metāla plātnēm sausā telpā.

Kopnes iepakojumā savienoti ar speciālu lenti.

Kāpēc izvēlēties kopnes un konstrukcijas ar savienojuma plātnēm?

Savienojuma plātņu rāmjus var izmantot jumtu, griestu un grīdu konstrukcijās

 1. Kopnes projektējis labi pazīstams dizainers ar īpašas programmatūras palīdzību. Tāpēc ir iespējams nodrošināt praktiskus un elastīgus risinājumus dažādām jumta konstrukcijām. Programmatūrā izskata visus iespējamos slodzes scenārijus: sniegs, jumta segums, izolācija, griestu konstrukcija u.c.
 2. Rāmji izgatavoti, izmantojot atzītas rūpnieciskas metodes un aprīkojumu.
 3. Salīdzinājumā ar standarta jumta izbūvi, materiālos var ietaupīt līdz 30%.
 4. Ātrā un ērtā jumta karkasu montāža un uzstādīšana ir ļoti ātra salīdzinājumā ar jumta konstrukcijas izbūvi uz vietas.
 5. Nepieciešama minimālā darbinieka kvalifikācija. Ātra montāža un zemi darbaspēka izdevumi palīdz samazināt būvniecības budžetu.
 6. Darbiem nav nepieciešams speciāls aprīkojums. Parasti kravas automašīnai, kas transportē rāmjus, ir arī ceļamkrāns, kas ļauj rāmjus vienlaikus vai pa vienam pacelt uz sienas.
 7. Celtniecības un uzstādīšanas darbi ir tīri.
 8. Iebūvētajos griestos ir ērti ierīkot elektrības vadus, ventilāciju, kanalizāciju, apkures un ūdens caurules.

Ir ievērojams laika un darba izmaksu ietaupījums, kā arī uzstādījumā izmantotās koksnes daudzums ir ievērojami mazāks. Jumtiem, kas projektēti no kopnēm, kuras viena otru balsta un līdzsvaro, tiek panākta daudz lielāka izturība un zemākas materiālu izmaksas.

Detalizētāka informācija par rāmju apstrādi un uzstādīšanu sniegta Moduland Building OÜ RĀMJU APSTRĀDES UN UZSTĀDĪŠANAS INSTRUKCIJĀS.

X-spāru jumta sistēma

 • Izolācija atbilst Eiropas standartiem, un inovatīvā jumta sistēma atbilst smaga svara prasībām;
 • MiTeki Posi-Strut ™ tehnoloģija nodrošina jumta paneļu vieglumu un atvieglo to uzstādīšanu;
 • U vērtība – 0.10 –0.15 W/m²K;
 • Sistēma tiek piegādāta uz vietu, ko pārklāj jumta dēļi un horizontāli statņi, lai nodrošinātu ātru jumta ūdens aizsardzību.

I MiTeki Posi-Joist™-i põrandasüsteemil põhineva Posi X-Rafteri katuse tööplatvormi tasasus tagatakse laserloodide abil.

II Külge monteeritakse lameda ülaosaga otsaseinapaneelid, milles paiknevad laepaneelide paigalduspesad. Otsaseinapaneelide otsad tehakse parajaks katuse mõõtmetele.

III Paigaldatakse kandev laepaneelid, paika seatakse puitkarkassist madalseinad, et pakkuda Posi katusefermidest sarikatele teist tugipunkti.

IV Paigaldatakse otsaseina tipupaneelid, kasutades kandvat lage turvalise tööplatvormina.

V Paigaldatakse katusesarikad, mis kinnitatakse tugede külge. Posi katusesarikad isoleeritakse tootmispaigas.

VI Posi- Katusesarikate alumine külg kaetakse OSB-plaadiga vaid ruumialas.

VII Süsteemi saab lihtsasti luua katuseaknaid ning avasid.

VIII Isolatsioonimaterjali kulud on väiksemad kui konkureerivatel süsteemidel, sest pööning on kujundatud külmaks alaks, mis vähendab maja energiatarvet.

IX Võtke meiega ühendust, et saada lisateavet selle kohta, kuidas saada setrifitseeritud katuseferme.

I X-Rafteri katusefermide süsteem sobib ideaalselt kasutamiseks kitsa otsaseinaga viilkatusega majades. See ehitatakse valmis lameda ülaosaga kandvatest otsaseinapaneelidest, mis paigaldatakse tehases valmistatud Posi-Joist™-i põrandapaneelidele.

II Kahe kandva otsaseinapaneeli vahele paigaldatakse X-Rafteri katusesarikate süsteem, seejärel monteeritav kandev laepaneel koos tugiprussidega, mis kannavad X-Rafteri sarikaid.

III Seejärel tõstetakse paika eelnevalt isoleeritud katusesarikad.

IV Posi-Joisti paneelpõrand ja kandvad katusepaneelid moodustavad kaks turvalist tööplatvormi, eeldusel, et paigaldustöölised kannavad sobivaid turvarakmeid.

V Seejärel langetatakse paika otsaseina tipupaneelid, mis sulgevad külma katuseruumi eelisoleeritud katusepaneelide kohal.

VI X-Rafteri katusesarikate süsteem võimaldab tuule- ja veekindla katuse saavutada mitme päeva asemel vaid mõne tunniga ning selles on tervishoiu ja ohutusega seotud eelised ühendatud kõigi puitkonstruktsioonide tehasetootmise eelistega.

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar Moduland Building OÜ.

Piedāvājuma pieprasīšana