Misija

Mērķis ir nodrošināt plašu ēku konstrukciju izvēli, kas izgatavotas no augstas kvalitātes kombinētām koka un metāla sijām, kas ir ērti un ātri uzstādāmas, ietaupot klientu laiku un naudu.

Vīzija

Līdz 2020. gadam būt starp pirmajiem, kurus izvēlas. Būt par uzticamāko partneri saistībā ar kombinētajām koka un metāla sijām Igaunijā.

Mūsu vērtības?

Kvalitāte

Katrs elements, modulis, detaļa un konstrukcija ir smalki pārdomāta, rūpīgi izgatavota un pēc tam pārbaudīta, lai nodrošinātu labākos rezultātus. Viss ražošanas process notiek rūpnīcā, kur būvniekam ir labāka darba vide nekā uz vietas, līdz ar to tiek panākta augstāka kvalitāte un labāks gala rezultāts.

Tehnoloģija

Posi-Joist kombinētā koka un metāla siju sistēma ir unikāla un sniedz lielāku brīvību grīdu un griestu projektēšanā. Kombinēto koka un metāla siju uzstādīšana ir vienkārša, turklāt tās ir videi draudzīgas. Cena ir ļoti draudzīga attiecība pret kvalitāti! Savienojuma plātņu rāmju ražošanas līnija ir vislabākā un spēcīgākā no visām Baltijā izmantotajām ražošanas līnijām un vienmēr nodrošina visaugstāko kvalitāti.

Vide

Mēs augstu vērtējam apkārtējo vidi un rūpējamies par dabu. Kombinētā koka un metāla siju sistēma ļauj mums izmantot koksni mazākos apmēros, savukārt tērauda rāmis kombinējumā ar koku ir spēcīgs un izturīgs.

Sadarbības patrneri

Sertifikāti